Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
10. novembris, 2016
Drukāt

Policija aizturēšanas laikā izņem 14 miljonus nelikumīgu cigarešu

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Pagājušajā svētdienā Valsts policijas (VP darbinieki Rīgā aizturēja personu grupu, kura tiek turēta aizdomās par nelikumīgu akcīzes preču un tabakas izstrādājumu ievešanu Latvijā lielā apmērā. Aizturēšanas laikā izņemti 14 miljoni cigarešu. Kriminālprocess tālākai tā virzībai pēc piekritības nodots Valsts ieņēmumu dienesta (VID)Muitas policijas pārvalde, informēja VP pārstāve Ilze Jurēvica.

Pagājušās svētdienas rītā, realizējot operatīvo informāciju, likumsargi Rīgā aizturēja trīs vīriešu grupu, kuri tiek turēti aizdomās par nelikumīgu akcīzes preču un tabakas izstrādājumu ievešanu Latvijā lielā apmērā. Aizturēšanas laikā, no transportlīdzekļa, kuru noziedzīgā grupa izmantojusi kontrabandas ievešanai, tika izņemti 14 miljoni cigarešu “NZ Gold” un “NZ 10” ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess par kontrabandu, ja to izdarījusi organizēta grupa vai ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šādu pārkāpumu personas var tikt sodītas ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz 11 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās, atņemot tiesības uz noteiktu laiku vai visu veidu komercdarbību vai uz noteiktu nodarbošanos vai tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (45)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+