Latvijā
Kriminālziņas

Policija apstiprina: mežā atrasts meklētā jaunieša līķis; divi aizturētie 16

Policija apstiprinājusi, ka 5. oktobrī Liepājā Karaostas meža masīvā atrastas pazudušā Egila Kuļikauska mirstīgās atliekas. Par jaunieša slepkavību aizturētas divas nepilngadīgas personas, informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Madara Šeršņova.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā Karaostas mežā kāda sieviete atrada stipri apdeguša cilvēka mirstīgās atliekas. Tika pieļauts, ka tas ir meklētais Egils, kurš bija pazudis kopš 24. septembra. Jaunietis pēcpusdienā izgājis no mājām Liepājā un tā arī neatgriezās. Todien viņš vēl mātei atsūtīja īsziņu, kurā atvainojās, ka paņēmis no viņas maciņa divus eiro. Naudu vajadzējis, jo bijis jāiet satikties ar kādu cilvēku.

Par notikušo tika ierosināts kriminālprocess, kura ietvaros nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noskaidrotu mirušā personību un nāves iemeslu, taču VP šobrīd nav šaubu par to, ka tas ir 2000.gadā dzimušais bezvēsts pazudušais jaunietis.

Saistītie raksti

Šobrīd kriminālprocess kvalificēts pēc krimināllikuma 117.panta 12. punkta – slepkavība pastiprinošos apstākļos, ja noslepkavots nepilngadīgais. Par šādu noziegumu var sodīt ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem.

Veicot izmeklēšanu, policija 8.oktobrī aizdomās par slepkavību aizturējusi divas nepilngadīgas personas, kurām tiesa vakar, 10.oktobrī, piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Turpinās izmeklēšana un izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

LA.lv