×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. maijs, 2015
Drukāt

Policija atkārtoti lūdz palīdzību pazudušā Igora Sofeičenko meklēšanā (5)

Igors

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) atkārtoti lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā Igoru Sofeičenko meklēšanā, informē VP ZRP.

1989.gadā dzimušais vīrietis šā gada 5. martā izgājis no dzīves vietas Jelgavas novada Līvbērzes pagasta Ķiršu ielā un līdz šim viņa radiniekiem nav informācijas par vīrieša atrašanās vietu.

Vīrieša pazīmes: kalsnas miesas būves, 190 centimetrus garš, tumši īsi mati. Viņš bija ģērbies tumšā virsjakā, kreklā, tumšās džinsa biksēs, kājās bija sporta tipa apavi.

Personas, kurām zināma vīrieša atrašanās vieta, tiek lūgtas par to ziņot, zvanot pa tālruni 63004227, 63004202, 110 vai vēršoties personīgi Jelgavā, Pētera ielā 5, vai arī tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Mani interesē vai Pati Policija arī Aktīvi piedalās meklēšanā vai tikai lūdz, lai to dara iedzīvotàji?! Cik man zināms, nesen pat līdz Rīgas iecirkņiem nebija nonākusi informācija, ka šī persona ir pazudusi!!!!!

  2. RUTA Meitene/Sieviete , kas komentēja,ka jāmeklē zem papardēm, lūdzam atsaukties,vai ir iespēja norādīt šo vietu un konkrētāku informāciju.?!

  3. Neprecīzi dati! Atbildēt

    Portālā bezvests.lv ir precīzāks Igora Sofeičenko apraksts – viņa augums ir 180 cm, nevis 190 cm, kā šeit rakstīts. Arī apģērbs, apavi un līdzi paņemtās mantas aprakstītas precīzāk. Policisti, esiet rūpīgāki! Šī nav pirmā reize, kad meklēšanā izsludinātajam cilvēkam norādīti neprecīzi dati. (Piemēram, māte teikusi, ka deniņos iesirmi mati, bet policija raksta – sirmi mati!)

  4. Tad jau sanak, ka dzivs un apzinati slepjas??

Draugiem Facebook Twitter Google+