Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

Policija atklāj, kas bija pastā atstātais aizdomīgais priekšmets (3)

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar, 8. septembrī, pastā Jelgavā atstātais aizdomīgais priekšmets ir audio atskaņošanas ierīce, informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Ieva Sietniece.

VP ap pulksten 15.30 tika saņēma informācija, ka Satiksmes ielā uz letes kāds klients atstājis aizdomīgu nezināmas izcelsmes priekšmetu – kastīti ar vadiem. Nekavējoši uz notikuma vietu izbrauca VP, Jelgavas pašvaldības policijas darbinieki un citi operatīvie dienesti. Tika veikta evakuācija un norobežota satiksme. Notikuma vietā strādāja VP Pretterorisma vienības “Omega” darbinieki, kuri aizdomīgo priekšmetu no ēkas izņēma un likvidēja.

Noskaidrots, ka audio atskaņošanas ierīci uz letes pastā atstājuši divi jaunieši, kuri pastā izņēmuši naudu.1999.un 2000.gadā dzimušie jaunieši policijai skaidrojuši, ka audio atskaņošanas ierīci vienkārši aizmirsuši uz letes.

Tomēr par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nozelojamie valodas kroplotaji Atbildēt

    “…prieksmetu no ekas iznema.”-ta raksta Latvijas mazizglitotie zurnalistini-valodas kroplotaji.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+