Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. septembris, 2016
Drukāt

Policija atklāj, kas bija pastā atstātais aizdomīgais priekšmets (3)

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar, 8. septembrī, pastā Jelgavā atstātais aizdomīgais priekšmets ir audio atskaņošanas ierīce, informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Ieva Sietniece.

VP ap pulksten 15.30 tika saņēma informācija, ka Satiksmes ielā uz letes kāds klients atstājis aizdomīgu nezināmas izcelsmes priekšmetu – kastīti ar vadiem. Nekavējoši uz notikuma vietu izbrauca VP, Jelgavas pašvaldības policijas darbinieki un citi operatīvie dienesti. Tika veikta evakuācija un norobežota satiksme. Notikuma vietā strādāja VP Pretterorisma vienības “Omega” darbinieki, kuri aizdomīgo priekšmetu no ēkas izņēma un likvidēja.

Noskaidrots, ka audio atskaņošanas ierīci uz letes pastā atstājuši divi jaunieši, kuri pastā izņēmuši naudu.1999.un 2000.gadā dzimušie jaunieši policijai skaidrojuši, ka audio atskaņošanas ierīci vienkārši aizmirsuši uz letes.

Tomēr par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nozelojamie valodas kroplotaji Atbildēt

    “…prieksmetu no ekas iznema.”-ta raksta Latvijas mazizglitotie zurnalistini-valodas kroplotaji.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (20)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+