Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Policija atmiņu zaudējušam britam palīdz atcerēties nakts piedzīvojumus

bars

Vakar no rīta Valsts policijas (VP) iecirknī vērsās kāds tūrists no Lielbritānijas, kurš pastāstīja, ka iepriekšējā vakarā izklaidējies Rīgas centrā. Jaunais vīrietis pauda bažas, ka ticis sazāļots un apzagts, jo nakts notikumus viņš neatceroties, taču no rīta savā bankas kontā konstatējis vairāku tūkstošu Lielbritānijas mārciņu zudumu, informēja policijā.

Pārbaudot jaunieša sniegto informāciju, VP noskaidroja, ka viņa kredītkarte izmantota piecās vietās, kurās iztērētas ievērojamas naudas summas. Tā kā vietās, kurās tika izmantota kredītkarte, bija arī videonovērošana, pārbaudot kameru ierakstus secināts, ka naudu jaunais vīrietis iztērējis pats, izmaksājot dzērienus un pērkot dāvanas Rīgas centrā iepazītām meitenēm.

Tūrista iepirkumu sarakstā bija liels daudzums alkoholisko dzērienu, dažādi saldumi, plīša lācīši, vairāki iepakojumi prezervatīvu un citas mantas.

Video materiāli parādīti arī pašam tūristam, kurš, saprotot, ka noziegums nav noticis atvainojās par sagādātajām neērtībām un pateicās policijas darbiniekiem par patiesības noskaidrošanu.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (49)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+