Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Policija atmiņu zaudējušam britam palīdz atcerēties nakts piedzīvojumus

bars

Vakar no rīta Valsts policijas (VP) iecirknī vērsās kāds tūrists no Lielbritānijas, kurš pastāstīja, ka iepriekšējā vakarā izklaidējies Rīgas centrā. Jaunais vīrietis pauda bažas, ka ticis sazāļots un apzagts, jo nakts notikumus viņš neatceroties, taču no rīta savā bankas kontā konstatējis vairāku tūkstošu Lielbritānijas mārciņu zudumu, informēja policijā.

Pārbaudot jaunieša sniegto informāciju, VP noskaidroja, ka viņa kredītkarte izmantota piecās vietās, kurās iztērētas ievērojamas naudas summas. Tā kā vietās, kurās tika izmantota kredītkarte, bija arī videonovērošana, pārbaudot kameru ierakstus secināts, ka naudu jaunais vīrietis iztērējis pats, izmaksājot dzērienus un pērkot dāvanas Rīgas centrā iepazītām meitenēm.

Tūrista iepirkumu sarakstā bija liels daudzums alkoholisko dzērienu, dažādi saldumi, plīša lācīši, vairāki iepakojumi prezervatīvu un citas mantas.

Video materiāli parādīti arī pašam tūristam, kurš, saprotot, ka noziegums nav noticis atvainojās par sagādātajām neērtībām un pateicās policijas darbiniekiem par patiesības noskaidrošanu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+