×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Policija atradusi aizmukušo modes dizaineru Artemjevu un viņa dēlu (5)

Modes dizainers Atis Artemjevs piedalās modes namu "Emanuel Ungaro", "Damiani" un "Grendardi Group" preses konferencē par Rīgas modes nedēļas "Riga Fashion Week" pasākumiem.Modes dizainers Atis Artemjevs piedalās modes namu "Emanuel Ungaro", "Damiani" un "Grendardi Group" preses konferencē par Rīgas modes nedēļas "Riga Fashion Week" pasākumiem.

Foto - LETA

Valsts policijai ir izdevies atrast starptautiski atzīto modes dizaineru Ati Artemjevu, kurš ar dēlu devies nezināmā virzienā, šovakar ziņoja Latvijas Televīzijas “Dienas ziņas”.

Artemjeva un viņa dēla atrašanu raidījumam apstiprinājis Artemjeva sievas advokāts.

Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA apliecināja, ka, meklējot visā Latvijas teritorijā, policija atradusi pazudušo bērnu. Turpat atrasts arī viņa tēvs, kuram bāriņtiesa uz laiku atņēmusi apgādes tiesības. Sīkāku informāciju par bērna atrašanas vietu policija nesniedz.

Visdrīzāk, jau šovakar bērns tiks atdots mātei, atzina Gžibovska.

Kā ziņots, šodien no nepārbaudāma e-pasta Artemjeva vārdā vairākiem masu medijiem tika izsūtīts paziņojums, kurā apgalvots, ka Artemjevs šādi cenšoties nodrošināt sava bērna drošību un aizsargāt viņa intereses.

Policija vīrieti un bērnu “aktīvi meklēja”, taču viņa atrašanās vieta līdz pat šodienai nebija zināma. Starptautiskā meklēšanā gan viņš nebija izsludināts, taču nepieciešamības gadījumā policija bija gatava lemt par šādu soli, aģentūrai LETA iepriekš sacīja Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins.

Pagājušajā nedēļā policija paziņoja, ka 1979.gadā dzimušajam vīrietim bāriņtiesa ir pārtraukusi aizgādības tiesības pār dēlu, taču vīrietis, ignorējot bāriņtiesas lēmumu, ar bērnu ir devies nezināmā virzienā.

Artemjeva vārdā izsūtītajā vēstulē uzsvērts, ka zēns ir dzimis Latvijā, ir Latvijas pilsonis un vienmēr esot dzīvojis pie viņa. Viņš vēloties tikai rūpēties par bērna drošību un aizsargāt viņa intereses, taču bērna māte mēģinot atņemt atvasi. Divu gadu laikā dizainers esot mēģinājis vienoties ar dēla māti par saskarsmi, taču nesekmīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Isteniba berns nav dzivojis pie Artemjeva bet gan pie mates,del°s viņam bija vajadzigs lai viņā miļakais Paulius butu pilnigi laimigs,tapec ka sen gribeja sev bernu bet ta ka ir gejs bērnu nav

  2. Barintiesai un VP Atbildēt

    Pec visa ta kas sobrid notiek ar Artemjevu, vina delu un vina gimeni kriminallietu vajadzetu ierosinat pret berna mati par to safabricejumu pret tiem kuri darijusi vinai labu

  3. Korumpeti tiesnesi Kada starpiba tiesa vai barintiesa? K O R U M P E T I KRETINI var lemt un rakstit lemumos un spriedumos visu ko velas un ka velas. Valsts un tautas varda. Presidenta kungs, kad Jus kaut ko darisiet lietas labaa?

  4. Interesanti ka aizliegšanu nosaka nevis Tiesa ,bet bāriņiesa (trīs peronas) Vai Atis ir alkaholiķis ,bomzis ,narkomāns….? Ja viņšbūtu cienijams kriminālists tad domājams tā kuce pat nepadomātu ko tādu veikt. Vienkārši…….

Draugiem Facebook Twitter Google+