Mobilā versija
-0.3°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
29. aprīlis, 2015
Drukāt

Policija Baltimorā pielieto piparu gāzi agresīvā pūļa izklīdināšanai

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

ASV policija Baltimorā otrdienas vakarā bija spiesta pielietot dūmu sveces un piparu gāzes granātas, lai izklīdinātu vairākus simtus agresīvu protestētāju, kas nepakļāvās pilsētā noteiktajai komandantstundai, ziņo policija un mediji.

Komandantstunda, kas stājās spēkā plkst.22.00 (trešdien plkst.5.00 pēc Latvijas laika), noteikta uz nedēļu, reaģējot uz grautiņiem, kas Baltimorā sākās pirmdien pēc kāda melnādainā nāves policijas iecirknī.

“Komandantstundas pārkāpēji atsakās pakļauties policistu likumīgajām prasībām atbrīvot teritoriju,” tviterī ziņo policija, piebilstot, ka “noziedznieki” pie pilsētas bibliotēkas izraisījuši ugunsgrēku.

Televīzijā pārraidītajos kadros redzams, kā uz notikumu vietu virzās policijas bruņumašīnas.
Komandantstunda ir spēkā līdz plkst.5.00.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+