Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
5. februāris, 2015
Drukāt

Policija: bezvēsts pazudušais students no Vācijas, iespējams, ielūzis ledū

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Kriminālpolicija turpina aktīvu pazudušā studenta Stefana Engelbrehta meklēšanu. Šobrīd iegūtā informācija neliecina par noziegumu, informē VP.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka ar jaunieti, iespējams, noticis nelaimes gadījums – viena no versijām ir, ka viņš varētu būt ielūzis ledū. Policija aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un ziņot, ja ir kāda informācija par jaunieša atrašanās vietu.

Vīrietis pēdējo reizi redzēts 24. janvārī ap plkst. 2:00 naktī Āzenes ielā, Ķīpsalā. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka jaunietis Ķīpsalā atradies arī ap plkst.4 naktī.

Sadarbojoties ar dažādām iestādēm Ķīpsalā un Rīgas pašvaldību, policija ir ieguvusi un pārbaudījusi dažādus video novērošanas kameru ierakstus, kā arī veikusi teritorijas apskati. Tāpat aptaujāti desmitiem studentu un regulāri tiek sekots Stefana mobilā telefona un sociālo tīklu aktivitātēm, tomēr kopš 24.janvāra nakts nekādas aktivitātes nav manītas.

VP aicina atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir kāda informācija par iespējamo Stefana Engelbrehta atrašanās vietu, zvanot pa tālruni 20269011 vai 110.

Jau vēstīts, ka par Stefana pazušanu policijai ziņots 29. janvārī, kad viņš ilgāku laiku nebija ieradies uz mācībām un viņu nebija iespējams sazvanīt.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+