Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
12. jūnijs, 2015
Drukāt

Policija brīdina par krāpniekiem – dzīvokļu izīrētājiem Kurzemē

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pēdējo dienu laikā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirknī konstatēti atkal jauni gadījumi, kuros tiek apkrāpti cilvēki, kuri vēlas īrēt dzīvokļus.

Kā informē VP, policijā ar iesniegumiem vērsušās atkal jaunas cietušās personas, kuras populāros sludinājumu portālos bija publicējušas sludinājumus par to, ka vēlas īrēt dzīvokli. Uz sludinājumiem atsaukušies krāpnieki un apgalvojuši, ka viņiem ir ko piedāvāt, taču, lai varētu apskatīt piedāvāto dzīvokli, prasījuši veikt priekšapmaksu, ieskaitot naudu bankas kontā. Naudas summas, no kurām cilvēki šķiras, svārstās no 100 līdz vairākiem simtiem eiro.

Pēc naudas saņemšanas turpmākā saziņa pārtrūkst, bet, ierodoties norādītajā adresē, potenciālie īrnieki sastop cilvēkus, kuri tur jau dzīvo un negrasās dzīvokli izīrēt.

Policija aicina cilvēkus neuzķerties uz šādām un līdzīgām krāpnieku viltībām, neveikt maksājumus iekams nav sagatavots un parakstīts īres līgums un redzēts dzīvoklis, kā arī mudina cilvēkus būt ļoti uzmanīgiem gan atsaucoties uz sludinājumiem, gan tos ievietojot!

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+