×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. jūnijs, 2015
Drukāt

Policija brīdina par krāpniekiem, kuri, nometot maku, apzog cilvēkus (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Policija aicina uzmanīties no krāpniekiem, kuri, nometot maku vai maisiņu ar naudu, apzog, vai izspiež no cilvēkiem naudu.

Valsts policija informē, ka pēdējā laikā uzdarbojas arī citi krāpnieki, kuri izmanto dažādas sen zināmas krāpniecības shēmas. Reģistrētas arī vairākas epizodes, kad krāpnieki nomet maku vai maisiņu ar naudu. Sagaidot, kad izvēlētais upuris to paceļ, viņš tiek informēts, ka makā vai maisiņā trūkst naudas, tādēļ upurim liek šo summu samaksāt vai arī mantu pārbaudes laikā nozog viņa personiskās mantas.

Tāpat reģistrētas arī vairākas epizodes, kad krāpnieki piedāvā iegādāties noteiktas firmas traukus, kurus pēc tam it kā var nodot veikala pārstāvniecībā un saņemt par tiem lielāku naudu, tādējādi it kā gūstot peļņu.

Policija informē, ka krāpnieki izmanto dažādas metodes, iepriekš izraugās savus upurus, tāpēc iedzīvotāji aicināti būt uzmanīgiem un par krāpniecības gadījumiem ziņot policijai.

Sociālajā tīklā “Facebook” izplatīta informācija, kur, izkāpjot no transporta, kāds vīrietis nometis naudu, kuru vēlāk pacēlis cits vīrietis. Aculieciniecei mudinot vīrieti naudu atdot, pienācis it kā cietušais, kas pārbaudījis arī meitenes somu. Vēlāk jauniete konstatējusi, ka no somas nozagts maks un telefons.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Neceliet svešus makus, zvaniet policijai.

  2. Nagus tiem….jaa,tieshi taa-TIEM..izraut!!!

  3. tāda naudasmaka lohotronu pielietoja 90 gados Viļņas tirgū-daudzi tika uz brangu ciparu uzzsēdināti

  4. No šitiem mērgļiem vislielākais kaitējums, ka cilvēki viņu dēļ mazāk uzticas un palīdz viens otram.

  5. Neesat vistas vai tītari !! 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+