Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
25. februāris, 2015
Drukāt

Policija Daugavpils novadā uziet jaudīgu brāgas ražotni

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) darbinieki nedēļas sākumā kādā privātā teritorijā Daugavpils novadā uzgājuši nelikumīgu alkohola ražotni, kur paštaisītā produkcija ražota lielos apmēros. Saistībā ar nelikumīgajām darbībām aizturētas trīs personas, informē VP LRP.

Policijā stāsta, ka iepriekš par nelikumīgu alkoholisko dzērienu apriti uzsāktā kriminālprocesā policijas darbinieki pārbaudīja kādu privātīpašumu Daugavpils novada Medumu pagastā. Kratīšanas laikā saimniecības ēkā konstatēta nelikumīga alkoholisko dzērienu izgatavošana un glabāšana lielā apmērā.

Konfiscēti kopumā 20 000 litri pašizgatavota alkohola, tostarp 2 700 litri gatavās produkcijas (kandžas) un 17 300 litri brāgas, kā arī alkohola ražošanai nepieciešamās izejvielas un iekārtas – gāzes baloni, apjomīgi tecināšanas aparāti.

Policisti saistībā ar atklāto nelegālo alkohola ražotni aizturējuši trīs personas – 1969. un 1974.gadā dzimušus vīriešus un 1967.gadā dzimušu sievieti. Jaunākais vīrietis pirms dažiem gadiem jau bija sodīts par analoģisku pārkāpumu.

Policija turpina izmeklēšanu. Likums par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu vai glabāšanu paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (49)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+