Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Policija Grobiņā uz ceļa apturētā auto atrod marihuānu (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) darbinieki otrdien Grobiņā uz autoceļa Rīga–Liepāja apturētā vieglajā automašīnā konstatēja narkotisko vielu – marihuānu.

Kā informē VP KRP pārstāve Signe Šteinberga, auto salonā atrasts kopumā 121 grams marihuānas.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess. Aizturētas četras personas uz aizdomu pamata par narkotisko vielu neatļautu realizāciju, glabāšanu un pārvadāšanu realizācijas nolūkā lielos apmēros personu grupā.

Par šādu noziedzīgu nodarījumu iespējams sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu.

Procesuālo darbību laikā izņemti vēl pieci grami marihuānas un grams metilona, kā arī viens marihuānas stāds un marihuānas audzēšanas iekārtas.

Policija turpina pirmstiesas izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ja tajas burkas ir marihuana tad es esu ezelis!

  2. NU ŽĒL 🙁

  3. nebus grobiņniekiem ko bombīt.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+