Kriminālziņas

Policija ierosinājusi kriminālprocesu par smago avāriju uz Liepājas šosejas 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
LETA

Valsts policija (VP) ierosinājusi kriminālprocesu par trešdienas smago avāriju uz Liepājas šosejas, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Uz Rīgas– Liepājas šosejas pie Kalvenes trešdien notika smaga avārija, kurā iesaistīti trīs transportlīdzekļi, tostarp, autobuss, kurā bija pasažieri.

“Versijas mēs vēl neizvirzām, bet policija ir uzsākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu visus apstākļus. Ņemot verā to, ka kravas automašīnas šoferis ir smagi cietis, avārijas apstākļi nav noskaidrojami uz karstām pēdām,” sacīja Knīse.

Pēdējā policijā reģistrētā informācija liecina, ka kopumā medicīniskā palīdzība bija nepieciešama 18 negadījumā iesaistītajiem. Trīs no viņiem nogādāti slimnīcā smagā stāvoklī, vēl četri cilvēki slimnīcā ievietoti ar vieglākām traumām. Vissmagāk cietuši autobusa un kravas automašīnas vadītāji, kā arī viens no vieglās automašinās pasažieriem.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga trešdien aģentūrai BNS teica, ka avārijā iesaistīti trīs transporta līdzekļi – pie luksofora apstājusies vieglā automašīna un satiksmes autobuss, kurā ietriekusies kravas automašīna. Inerces dēļ satiksmes autobuss sadūries ar priekšā stāvošo vieglo automašīnu.

Starp avārijā cietušajiem ir arī trīs nepilngadīgi jaunieši, kā arī viena pagaidām nenoskaidrota persona.

LA.lv

Par svarīgo