×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
24. augusts, 2013
Drukāt

Policija izbeidz kriminālprocesu par iespējamiem draudiem Lipmanam

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policija izbeigusi kriminālprocesu par iespējamiem draudiem finanšu grūtībās nonākušās AS “Liepājas metalurgs” akcionāram Kirovam Lipmanam.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Sintija Virse teica, ka 23.jūlijā uzsāktais kriminālprocess augusta sākumā izbeigts, jo nav noticis noziedzīgs nodarījums.

Jau ziņots, ka kriminālprocess tika sākts pēc Krimināllikuma panta par draudiem izdarīt slepkavību un nodarīt smagu miesas bojājumu.

“Liepājas metalurga” padomes loceklis Kirovs Lipmans saņēmis informāciju par iespējamu viņa un arī viņa ģimenes locekļu dzīvības un veselības apdraudējuma plānošanu un īstenošanu, teikts uzņēmēja iesniegumā Valsts policijas priekšniekam.

Maijā Lipmans saņēmis informāciju no uzticamas personas par to, ka ir izteikti nopietni draudi uzņēmēja un, iespējams, arī viņa ģimenes locekļu dzīvībai un veselībai.

“Šo informāciju es uztvēru kā nopietnus un reālus draudus manai un manas ģimenes locekļu dzīvībai un veselībai, līdz ar to es uzskatu, ka pašreizējos apstākļos – saistībā gan ar “Liepājas metalurga” kritiskā finanšu stāvokļa risināšanas procesu, gan civillietām tiesā – šie draudi ir jāuztver ar pienācīgu nopietnību,” atzīst Lipmans.

“Informācija par draudiem no drošiem avotiem tika saņemta, un Kirovs Lipmans to uztvēra nopietni, taču, ņemot vērā, ka viņam nav iespējas pārbaudīt, vai tā ir reāla vai baumu līmenī, viņš vērsās policijā,” iepriekš norādīja uzņēmēja advokāts Pāvels Rebenoks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+