Latvijā
Kriminālziņas

Policija izbeigusi kriminālprocesu par suņu nāvējošu uzbrukumu bērnam Babītē0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-Shutterstock

Valsts policija (VP) izbeigusi kriminālprocesu par 2016.gada nogalē notikušo suņu uzbrukumu Babītē, kurā gāja bojā piecus gadus veca meitene.

Kriminālprocess ir izbeigts, turklāt Pārtikas un veterinārā dienesta un VP pārbaudēs tika konstatēts, ka nav pārkāpti dzīvnieku turēšanas noteikumi, aģentūrai LETA apliecināja VP preses pārstāve Gita Gžibovska.

Kriminālprocesā arī konstatēts, ka persona, kas notikuma brīdī atradās kopā ar bērnu, mēģināja viņu pasargāt un sniegt pirmo palīdzību.

Jau ziņots, ka saskaņā ar iepriekš VP sniegto informāciju 2016.gada novembrī piecus gadus vecās meitenes un trīs gadus veca zēna vecāki savus bērnus atstāja pieskatīšanai viņu vecmammai un devās prom. Savukārt pēc tam vecmamma devās uz darbu, atstājot bērnus vecvecmammas uzraudzībā.

Kamēr sieviete tīrījusi pagalmā sniegu, bērni turpat netālu pikojās un spēlējās ar četriem ģimenes bordo dogiem. Pēkšņi suņi kļuvuši agresīvi, uzbruka meitenei un sāka viņai kost.

Vecvecmamma centusies suņus nomierināt un aizsargāt meiteni, vienlaikus zvanot savai meitai, kura ir suņu saimniece.

Saistītie raksti
Sievietei neizdevās paglābt meiteni no lielajiem suņiem, un, kad ieradās meitenes vecmamma, bērns jau bija gājis bojā.

Pēc suņu īpašnieces vēlēšanās agresīvie suņi nogādāti dzīvnieku patversmē. Nedaudz vēlāk pēc dzīvnieku īpašnieku lūguma suņi eitanizēti, iepriekš vēstīja portāls “lsm.lv”.

LA.lv