Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
10. jūnijs, 2016
Drukāt

Policija izlaiduma dienā pieskatīs 9. klašu absolventus

Foto: LETAFoto: LETA

Piektdien, 10. jūnijā visā Latvijā lielākajā daļā skolu tiek svinēti 9. klašu izlaidumi, un, tā kā absolventi vēl nav sasnieguši pilngadību, Rīgas pašvaldības policija (RPP) strādās pastiprinātā režīmā, lai novērstu iespējamos likuma pārkāpumus, pavēstīja policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Uzraudzītas tiks gan izklaides vietas, gan skolu apkārtnes, Sadovskis uzsvēra.

RPP, sadarbojoties ar Izglītības ministriju, noskaidrojusi, kurās skolās šodien notiek 9.klašu izlaidumi, kā arī iespējamās jauniešu svinību vietas. Tāpat patrulēšanas maršrutos iekļautas populārākās jauniešu pulcēšanās vietas, kā arī RPP Centra pārvaldes darbinieki sekos līdzi notikumiem vecpilsētā.

Policija aicina jauniešus svinēt atbildīgi – nelietot alkoholu un tabakas izstrādājumus, kā arī ievērot vispārpieņemtās uzvedības normas. Tāpat policija aicina veikalniekus nepārdot nepilngadīgajiem alkoholu un cigaretes, bet pieaugušos – neiegādāties akcizētās preces nolūkā tās nodot nepilngadīgajiem, pauda Sadovskis.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+