Mobilā versija
+2.3°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
23. oktobris, 2016
Drukāt

Policija izsolē pārdod mākslīgo kažokādu

Foto - RPPFoto - RPP

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) izsolē pārdod 667 metrus mākslīgās kažokādas auduma, pastāstīja RPP pārstāvis Toms Sadovskis.

2008.gadā RPP iegādājās 1510 metrus mākslīgo kažokādu, kas bija paredzētas ziemas virsjaku oderēm. Lielākā daļa no mākslīgajām kažokādām tika izmantota ziemas virsjakām, taču 2009.gadā tika mainīts formastērpu nolikums, līdz ar to atlikušos 667 metrus vairs nevarēja izmantot.

Kažokādām netika atrasts cits pielietojums, tāpēc tās tagad tiek izsolītas.

Pāri bija palicis arī tām pašām virsjakām paredzētais ārējais audums, taču tam RPP ir atradusi pielietojumu, un tas tiek izmantots citiem mērķiem, piemēram, no tā ir uzšūti ziemas sezonas pārsegi laivām.

Kažokādu mutiska izsole ar augšupejošu soli plānota 27.oktobrī plkst.11 Lomonosova ielā 12a. Izsoles dalībniekam jāiemaksā nodrošinājums 10% apmērā no katra auduma vienības (baķa) nosacītās cenas, par kuru pretendents iesniedz pieteikumu.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (1)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+