Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
19. jūnijs, 2013
Drukāt

Policija jau no piektdienas pastiprināti uzraudzīs satiksmes drošību

LETALETA

Valsts policija jau no piektdienas, 21.jūnija, pastiprināti uzraudzīs satiksmes drošību, īpašu uzmanību pievēršot braukšanai reibumā, ātrumam un mazaizsargātākajiem satiksmes dalībniekiem, šodien preses konferencē par drošu līgošanu žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Tāpat policija svētkos pievērsīs pastiprinātu uzmanību masu pulcēšanās vietām. Policijas prakse liecina, ka tieši pārgalvība un pārdrošība ir galvenie iemesli, kāpēc svētkos notiek nelaimes gadījumi.

Lai izpaliktu nelaimes gadījumi, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP) aicināja iedzīvotājus līgot prātīgi un apdomu. Īpaši viņš akcentēja saprātīgu alkohola lietošanu. “Skaidrs, ka latvieši dzer alu un tā tas bija un būs, tomēr kādam kompānijā ir jābūt spējīgam neļaut citiem rīkoties pārgalvīgi,” uzsvēra ministrs.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks Oskars Āboliņš uzsvēra nepieciešamību svētkos ievērot elementāras ugunsdrošības prasības, kurinot grilus un ugunskurus un ievērot drošību uz ūdens.

Ugunsdzēsēji arī aicina pie zaļumiem devušos līgotājus nodrošināties ar elementāriem drošības līdzekļiem, piemēram, ugunsdzēšamo aparātu un peldriņķiem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša arī pievērsa uzmanību alkohola lietošanai, jo, kā rāda prakse, traumas svētkos saistītas pārsvarā ar grādīgo dzērienu lietošanu.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+