Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. augusts, 2014
Drukāt

Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību

jauniesi_leta

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

Policija strādās pastiprinātā režīmā, kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu, vai tiek lietotas drošības jostas, vai autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē.

Sākoties jaunajam mācību gadam, pie izglītības iestādēm tiks nodrošinātas policijas darbinieku patruļas, tiks pievērsta uzmanība mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku drošības jautājumiem, lai mazinātu iespējas bērniem nonākt veselībai vai dzīvībai bīstamās situācijās un nepieļautu negadījumus, kuros cieš bērni. Uzmanība tiks pievērsta arī velosipēdistiem, īpaši nepilngadīgiem.

Vēl policija uzraudzīs sabiedrisko kārtību 1. septembra pasākumos. Tiks pievērsta uzmanība nepilngadīgo pulcēšanās vietām ar mērķi novērst iespējamo alkoholisko dzērienu un apreibinošo vielu lietošanu, smēķēšanu, narkotisko vai psihotropo vielu lietošanu.

Policija aicina ziņot iedzīvotājus par jauniešiem, kuri tiek manīti lietojot alkoholu vai citas apreibinošas vielas un smēķē, norādot konkrētas pulcēšanās vietas.

Policija aicina arī vecākus saviem bērniem savlaicīgi atgādināt un izskaidrot ceļu satiksmes noteikumus, piemēram, kā šķērsot brauktuvi. Ņemot vērā to, ka daudzi izmanto ērtāko pārvietošanās veidu – velosipēdu, tad arī šajā gadījumā jābūt īpaši uzmanīgiem, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+