Mobilā versija
+3.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
27. augusts, 2014
Drukāt

Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību

jauniesi_leta

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

Policija strādās pastiprinātā režīmā, kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu, vai tiek lietotas drošības jostas, vai autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē.

Sākoties jaunajam mācību gadam, pie izglītības iestādēm tiks nodrošinātas policijas darbinieku patruļas, tiks pievērsta uzmanība mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku drošības jautājumiem, lai mazinātu iespējas bērniem nonākt veselībai vai dzīvībai bīstamās situācijās un nepieļautu negadījumus, kuros cieš bērni. Uzmanība tiks pievērsta arī velosipēdistiem, īpaši nepilngadīgiem.

Vēl policija uzraudzīs sabiedrisko kārtību 1. septembra pasākumos. Tiks pievērsta uzmanība nepilngadīgo pulcēšanās vietām ar mērķi novērst iespējamo alkoholisko dzērienu un apreibinošo vielu lietošanu, smēķēšanu, narkotisko vai psihotropo vielu lietošanu.

Policija aicina ziņot iedzīvotājus par jauniešiem, kuri tiek manīti lietojot alkoholu vai citas apreibinošas vielas un smēķē, norādot konkrētas pulcēšanās vietas.

Policija aicina arī vecākus saviem bērniem savlaicīgi atgādināt un izskaidrot ceļu satiksmes noteikumus, piemēram, kā šķērsot brauktuvi. Ņemot vērā to, ka daudzi izmanto ērtāko pārvietošanās veidu – velosipēdu, tad arī šajā gadījumā jābūt īpaši uzmanīgiem, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (25)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+