Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
27. augusts, 2014
Drukāt

Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību

jauniesi_leta

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.

Policija strādās pastiprinātā režīmā, kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu, vai tiek lietotas drošības jostas, vai autovadītāji pie stūres sēdušies alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē.

Sākoties jaunajam mācību gadam, pie izglītības iestādēm tiks nodrošinātas policijas darbinieku patruļas, tiks pievērsta uzmanība mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku drošības jautājumiem, lai mazinātu iespējas bērniem nonākt veselībai vai dzīvībai bīstamās situācijās un nepieļautu negadījumus, kuros cieš bērni. Uzmanība tiks pievērsta arī velosipēdistiem, īpaši nepilngadīgiem.

Vēl policija uzraudzīs sabiedrisko kārtību 1. septembra pasākumos. Tiks pievērsta uzmanība nepilngadīgo pulcēšanās vietām ar mērķi novērst iespējamo alkoholisko dzērienu un apreibinošo vielu lietošanu, smēķēšanu, narkotisko vai psihotropo vielu lietošanu.

Policija aicina ziņot iedzīvotājus par jauniešiem, kuri tiek manīti lietojot alkoholu vai citas apreibinošas vielas un smēķē, norādot konkrētas pulcēšanās vietas.

Policija aicina arī vecākus saviem bērniem savlaicīgi atgādināt un izskaidrot ceļu satiksmes noteikumus, piemēram, kā šķērsot brauktuvi. Ņemot vērā to, ka daudzi izmanto ērtāko pārvietošanās veidu – velosipēdu, tad arī šajā gadījumā jābūt īpaši uzmanīgiem, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājās (1)Krustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+