×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
5. marts, 2015
Drukāt

Policija kāpņutelpā naktī atrod nepilngadīgu meiteni ar zīdaini (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Naktī uz 2.martu Rīgas Pašvaldības policija (RPP) apsekošanas laikā kāpņu telpā Aglonas ielā sastapusi 15 gadus vecu meiteni ar pusotru mēnesi vecu zīdaini, informēja RPP.

Meitene RPP paskaidroja, ka zīdainis ir viņas draudzenes bērns un zīdaiņa māti aizturējuši Valsts policijas (VP) darbinieki. RPP sazinoties ar VP iecirkņa darbiniekiem, šī informācija apstiprinājās.

Uz notikuma vietu bērna veselības pārbaudei izsaukts neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un ieradās arī zīdaiņa māte. Hospitalizācija nebija nepieciešama.

Bērna māte kopā ar zīdaini devās uz dzīvesvietu, kur policijai sniegta liecība.

Nepilngadīgā meitene nogādāta dzīvesvietā, no meitenes mātes pieņemta liecība.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ārkārtas gadījums un daudz nesaprotamā.Kā tas vispār ir iespējams,sevišķi uz jaundzimušo, māti kā aprūpētāju. Kāds bija pamats mātes aizturēšanai tik izolējošā formā nesen pēc dzemdībām?Kā var likt tik bezatbildīgus rakstus? Kur ir bērnu tiesību aizstāvji? Kāpēc officiālas personas neinformē atbilstošas institūcijas?-varbūt jaundzimušā mātei ir psiholoģiskas problēmas? Atk.-Bezatbildīgs raksts

  2. brīnumi,kāpēc tad draudzene neielaida savā dzīvoklī,kāmēr šī bija policijas iecirknī,tur taču abi ar bērnu būtu siltumā ,neticu,ka policija tā vien paķēra uz trepēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+