Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
27. maijs, 2014
Drukāt

Policija Kurzemē meklē bezvēsts pazudušo Egilu Pūci (2)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvalde (KRP) meklē 1948.gadā dzimušo bezvēsts pazudušo Egilu Pūci, kurš 30. aprīlī izgājis no valsta sociālās aprūpes centra ” Kurzeme” filiāles “Iļģi” un nav atgriezies, informē VP KRP pārstāve Jolanta Knīse.

Vīrieša pazīmes: augums apmēram 160 centimetri, kalsnas miesas uzbūves, īsi, iesirmi mati, iet sakumpis. Kungs bija ģērbies melnas krāsas uzvalkā, baltā kreklā, koši zaļā atstarojošā vestē, kājās melnas kurpes. Līdzi melnas krāsas sporta soma ar zilām svītrām.

Ja kādam ir informācija par attēlā redzamā vīrieša atrašanās vietu, policija lūdz par to ziņot, zvanot pa tālruni 63404539, 110, 63404502 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iestādē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. līdzīgs sēd kremlī.

  2. KATRAM SAVS DARBS LAI IZDODAS JUMS SAMEKLĒT

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+