×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. augusts, 2014
Drukāt

Policija Latgalē aptur divas jaudīgas kandžas ražotnes (FOTO) (1)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Veicot dažādus operatīvus un izmeklēšanas pasākumus nelikumīga alkohola apkarošanas jomā, policijas darbinieki nedēļas laikā uzgāja divas pašbrūvētas dziras izgatavošanas rūpnīcas Rēzeknē un Kārsavā, informē Valsts policijā.

Veicot administratīvās lietvedības izmeklēšanu, kas bija uzsākta saistībā ar iespējamo alkohola ražošanas vietu kādā Rēzeknes dzīvoklī, policijas darbinieki veica minētās vietas apskati. Apskates rezultātā dotajā dzīvoklī tika atklāta jaudīgs alkohola ražošanas cehs. Kopumā tika izņemti 1 400 litri brāgas, 50 litri gatavās produkcijas – kandžas -, gandrīz 800 kilogrami cukura, tecināšanas aparāts un citas alkohola izgatavošanai nepieciešamas ierīces. Saistībā ar šo faktu uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu vai glabāšanu. Policija turpina izmeklēšanu un pārbauda vairākas personas saistībā ar šo lietu.

Ludzas iecirkņa policijas darbinieki, veicot izmeklēšanu kriminālprocesā, kas bija uzsākts saistībā ar nelikumīgā alkohola izgatavošanu, pārbaudīja kādu privātu sektoru Kārsavā, kurā konstatēja jaudīgu kandžas rūpnīcu. Sankcionētas kratīšanas rezultātā minētajā vietā tika izņemti 190 litri kandžas, gandrīz 1 000 litri brāgas, 200 kilogrami cukura, ap 30 kilogramiem rauga, kā arī alkohola izgatavošanas ierīce. Saistībā ar šo policija pārbauda 1976.gadā dzimušu saimnieku. Gatavā produkcija tālāk tika realizēta tuvākas apkārtnes točkās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Te nu bija uzņēmējdarbība! Valsts apkaro uzņēmējus,kas kaut ko ražo!

Draugiem Facebook Twitter Google+