Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Policija Latgalē meklē trīs aizbēgušus nepilngadīgos (+FOTO) (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Attēlā: Inta Sedleniece

Valsts policijas (VP) Latgales reģionālā pārvalde (LRP) meklē trīs no dažādām iestādēm aizbēgušus nepilngadīgos, liecina VP LRP informācija.

VP LRP Rēzeknes iecirknis meklē 1998. gadā dzimušo Intu Sedlenieci, kura svētdien, 6. aprīlī, ap plkst.18.30 patvaļīgi aizgāja no Rēzeknes novada Adamovas speciālās internātpamatskolas. Jauniete bija ģērbusies melnās biksēs, pelēkā jakā, virsū melna ādai līdzīga materiāla īsa jaka, kājās tumši sporta apavi. Nepilngadīgajai ir īsi melni mati.

Vēl Rēzeknes iecirknis meklē 1997. gadā dzimušo Aināru Butānu, kurš pagājušajā trešdienā, 2.aprīlī, plkst.20 patvaļīgi aizgājis no Tiskādu bērnu nama. Jaunietis bija ģērbies tumši zilā, rūtainā ziemas vējjakā ar kapuci.

Tāpat Rēzeknes iecirknis meklē 1997. gadā dzimušo Jāni Lazarevu, kurš pagājušajā otrdienā, 1.aprīlī, ap plkst.18 aizgāja no Maltas speciālās internātpamatskolas, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. Jaunietis bija ģērbies zilos džinsos, zilā plānā sporta jakā ar spilgti zaļiem ielaidumiem un kapuci, kājās zilas krosenes ar spilgtām zaļām šņorēm. Puisim ir īsi gaiši mati, augums 166 centimetri, acis zilgani pelēkas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. KĀpēc nesaka iemeslu, kā viņi nokļuvuši tajās iestādēs?

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (9)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+