×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
31. jūlijs, 2012
Drukāt

Policija: līguma laušanas procedūra ar “Vitronic” turpināsies, neskatoties uz TAP

Foto - LETAFoto - LETA

Neskatoties uz ierosināto fotoradaru piegādātāja un uzstādītāja “Vitronic Baltic un Partneri” tiesiskās aizsardzības procesu, iesāktā līguma laušanas procedūra ar uzņēmumu par laikus neuzstādītiem fotoradariem turpināsies, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijā.

VP sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Sintija Virse aģentūrai BNS pauda, ka policija informāciju par uzņēmumam sākto tiesiskās aizsardzības procesu saņēmusi pirmdien.

Taču šis fakts neaptur VP īstenoto līguma laušanas procedūru, saskaņā ar ko policija līdz 22.augustam gaida no “Vitronic Baltica un Partneri” pamatojumu par līgumā paredzēto saistību neizpildi, norādīja policijā.

Par turpmākajiem soļiem Valsts policija informēs, kad saņems un izvērtēs “Vitronic Baltica un Partneri” skaidrojumu par līgumā paredzēto saistību neizpildi.

Jau vēstīts, ka “Vitronic Baltica un partneri” nonācis finansiālās grūtības un tādēļ tam ierosināts tiesiskās aizsardzības process.

Uzņēmums divas dienas pēc policijas paziņojuma par līguma laušanas procedūras sākumu iesniedzis pieteikumu tiesā par tiesiskās aizsardzības procesa piešķiršanu un tiesa ierosinājusi tiesiskās aizsardzības procesu 27.jūlijā. „Vitronic Baltica un Partneri” kopš fotoradaru uzstādīšanas projekta sākuma ieguldījusi vairāk nekā trīs miljonus latu, taču atpakaļ saņēmusi 220 tūkstošus latu, kas ir tikai 7,3 % no ieguldītās summas.

Fotoradaru uzstādītāju “Vitronic Baltica un Partneri” jau kopš projekta uzsākšanas vajājušas ķibeles. Saskaņā ar noslēgto līgumu ar Valsts policiju uzņēmumam kopumā jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 – tukši ietvari. Patlaban uz Latvijas ceļiem pavisam kopā darbojas 61 fotoradars – 27 stacionārie fotoradari un 34 pārvietojamie fotoradari.

Valsts policija 24.jūlijā nosūtīja paziņojumu “Vitronic Baltica” par līguma laušanu. Atbilstoši līguma nosacījumiem līgums tiks uzskatīts par izbeigtu 21.darbdienā pēc VP paziņojuma nosūtīšanas, izņemot, ja ” Vitronic” 20.dienā pēc paziņojuma saņemšanas būs novērsis līguma izpildītāja vainu un pakalpojuma neatbilstību vai iesniedzis VP motivētu situācijas izskaidrojumu un atbilstošus priekšlikumus situācijas risinājumam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+