Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
15. decembris, 2015
Drukāt

Policija likvidējusi trīs marihuānas audzētavas, atsavināti 12 kilogrami produkcijas (2)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Ilustratīvs foto

Policija novembra beigās likvidējusi trīs marihuānas audzētavas, atsavinājusi 12 kilogrami gatavās produkcijas un vairāk nekā 30 kilogrami “zaļās masas”, kā arī ieročus, žurnālistiem otrdien pastāstīja Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Kopumā aizturētas astoņas personas, divi no viņiem iepriekš saukti pie kriminālatbildības un sodāmības jau ir dzēstas. Pārējās personas likumsargu redzeslokā nebija nonākuši, taču viņiem esot bijusi saistība ar noziedzīgo pasauli.

Viņš skaidroja, ka Latgales reģionā, pierobežas teritorijā atklātas divas lielas audzētavas, viena bija izveidota pamestā divstāvu ēkā. Policija noskaidrojusi, ka noziedznieki īpašumu iegādājas, kurā izveidoja audzētavu. Tāpat netālu bija audzēšanai iekārtots šķūnis.

Trešā audzētava tika atklāta Rīgā, zem kādas garāžas grīdas.

Policijas aizturētajā grupā ietilpst organizētājs, audzētājs, kurš kopā ar savu palīgu pieskatīja un kopa marihuānas stādus. Tāpat aizturēts arī cilvēks, kurš bija investējis naudu audzētavu labiekārtošanā, kā arī persona, kura organizēja tirgošanu.

Sākotnēji bija plānots pārdot marihuānu Rīgā, bet tad darbību izvērst plašākā mērogā. Audzētā marihuāna esot bijusi visai kvalitatīva, atzina Grišins. Aizturētās personas ir vecumā no 40 līdz 50 gadiem.

Tāpat veiktas vairākas kratīšanas, kuru laikā atrasti skaidras naudas uzkrājumi, pieci dažādi ieroči, tostarp automāts ar klusinātāju. Uz vērienīgajām iecerēm norādot arī tas, ka tika atsavināts pusotrs tūkstotis stādu, akcentē likumsargi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kaņepe – Labākais līdzeklis pret vēzi un vel vairāk kā 70 slimībām.

  2. “Sākotnēji bija plānots pārdot marihuānu Rīgā, bet tad darbību izvērst plašākā mērogā. Audzētā marihuāna esot bijusi visai kvalitatīva, atzina Grišins.”
    Kur tad galu galā viņu tirgos? Un uz cik ilgu laiku VP iet brīvdienās? Grišins taču viens visu nevarēja nopīpēt?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+