Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. marts, 2014
Drukāt

Policija lūdz atpazīt vīriešus – dīvāna zagļus

Divana zagli iistie

Četru vīriešu kompānija Rīgā, Sarkandaugavā, no kāda veikala Mīlgrāvja ielā nozaga dīvānu, kas atradās pie veikala ieejas, liecina Valsts policijas informācija.

Vīrieši noskatīja tumšo ādas dīvānu un no veikala iznesa. Kompānija darbojās organizēti, proti, kamēr divi vīrieši vēroja apkārtni, pārējie divi likumpārkāpēji kāroto ādas mēbeli nesa prom.

Veikals norādījis, ka šis atgadījums radījis zaudējumus aptuveni 120 eiro vērtībā. Šobrīd ir uzsākts arī kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā.

Četru vīru darbības piefiksēja arī veikala kamera. Policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš atpazīst video redzamās personas, zvanot pa tālruņa numuriem 67086000 vai 110.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+