Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
31. augusts, 2015
Drukāt

Policija lūdz atsaukties aculieciniekus, kas redzēja, kā Ventspilī notriec velosipēdu

Foto- fotolia.comFoto- fotolia.com

Ilustratīvs foto

Policija lūdz sabiedrības palīdzību, lai noskaidrotu kāda autovadītāja personību, kurš 23. augustā Ventspilī vadīja vieglo automašīnu, uzbrauca velosipēdistam un no notikuma vietas aizbrauca, par notikušo neziņojot Valsts policijai, portālu “La.lv” informēja Valsts Policijas pārstāve Signe Šteinberga.

Negadījums noticis ap plkst. 23:20, kad Ventspilī, Abavas ielā 16, uz ielas, pagaidām nenoskaidrotais vadītājs, vadot pagaidām nenoskaidrotu vieglo automašīnu, uzbrauca 1991.gadā dzimušam vīrietim, kurš vadīja velosipēdu.

Velosipēdists ar galvas traumu un sasitumiem nogādāts slimnīcā. Iespējams, ka ceļu satiksmes negadījums notika Abavas un Iecavas ielu krustojumā. Cietusī persona pēc notikušā atrasta guļam uz Abavas ielas bezsamaņas stāvoklī.

Noskaidrots, ka automašīnai varētu būt bojāts kāds no priekšējiem lukturiem, iespējams, ir vēl citi bojājumi, jo notikuma vietā uz zemes atrastas stikla lauskas. Par šo faktu ir uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Ja iedzīvotāju rīcībā ir kāda informācija, kas palīdzētu noskaidrot negadījumā iesaistītā vadītāja personību un automašīnu, policija lūdz atsaukties, zvanot pa tālruņiem 63604753; 63604700; 63604703; 63604711 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī (Ventspilī, Ostas ielā 33).

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+