Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
31. augusts, 2015
Drukāt

Policija lūdz atsaukties aculieciniekus, kas redzēja, kā Ventspilī notriec velosipēdu

Foto- fotolia.comFoto- fotolia.com

Ilustratīvs foto

Policija lūdz sabiedrības palīdzību, lai noskaidrotu kāda autovadītāja personību, kurš 23. augustā Ventspilī vadīja vieglo automašīnu, uzbrauca velosipēdistam un no notikuma vietas aizbrauca, par notikušo neziņojot Valsts policijai, portālu “La.lv” informēja Valsts Policijas pārstāve Signe Šteinberga.

Negadījums noticis ap plkst. 23:20, kad Ventspilī, Abavas ielā 16, uz ielas, pagaidām nenoskaidrotais vadītājs, vadot pagaidām nenoskaidrotu vieglo automašīnu, uzbrauca 1991.gadā dzimušam vīrietim, kurš vadīja velosipēdu.

Velosipēdists ar galvas traumu un sasitumiem nogādāts slimnīcā. Iespējams, ka ceļu satiksmes negadījums notika Abavas un Iecavas ielu krustojumā. Cietusī persona pēc notikušā atrasta guļam uz Abavas ielas bezsamaņas stāvoklī.

Noskaidrots, ka automašīnai varētu būt bojāts kāds no priekšējiem lukturiem, iespējams, ir vēl citi bojājumi, jo notikuma vietā uz zemes atrastas stikla lauskas. Par šo faktu ir uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

Ja iedzīvotāju rīcībā ir kāda informācija, kas palīdzētu noskaidrot negadījumā iesaistītā vadītāja personību un automašīnu, policija lūdz atsaukties, zvanot pa tālruņiem 63604753; 63604700; 63604703; 63604711 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī (Ventspilī, Ostas ielā 33).

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+