Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
1. septembris, 2015
Drukāt

Rīgā pa logu izkrita suns, kamēr dzīvoklī bija atstāts viens (papildināta) (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Alberta iela.

Pagājušajā svētdienā, 29.augustā, Rīgā, Alberta ielā, pa mājas logu, iespējams, ticis izmests suns.
Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā (VP), 29.augustā ap plkst.14.40 pēc palīdzības pie VP Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbiniekiem, kuri tobrīd patrulēja pilsētas centrā, vērsās iedzīvotāji. Viņi apgalvoja, ka Alberta ielā pa logu, iespējams, esot izmests suns, kas uzkritis uz kādas automašīnas jumta.

Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbinieki notikuma vietā atrada savainotu suni. Uz notikuma vietu tika izsaukti Brasas iecirkņa policisti.

Rīgas Brasas policijas iecirknī bija vērsies bojātās automašīnas īpašnieks, tādēļ likumsargi aicināja atsaukties nelaimē nonākušā suņa saimnieku, kā arī notikušā aculieciniekus, vēršoties Brasas policijas iecirknī.

Veicot notikušā tālāko pārbaudi, policija konstatējusi, ka notikušais ir nelaimes gadījums un šobrīd nekas neliecina par noziedzīgu nodarījumu pret dzīvnieku. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka suns uz kādu laiku bija atstāts viens pats dzīvoklī, un šajā laikā iekļuvis istabā, kurā bija atvērts logs, pa kuru dzīvnieks izleca.

VP Speciālo objektu apsardzes pārvaldes darbinieki savainoto suņu meiteni nogādāja Beinerta klīnikā veselības pārbaudei, pēc kā suns nogādāts Rīgas dzīvnieku patversmē “Ulubele”. Dzīvnieku patversme norāda, ka gadījumā, ja 14 dienu laikā nepieteiksies suņu meitenes saimnieki, tad viņu būs iespējams adoptēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Svetdien bija 30. augusts…..

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (47)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+