Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. septembris, 2016
Drukāt

Policija lūdz jauniešus neaizrauties ar pašdarbību

RPPRPP

Rīgas pašvaldības policija aicinājusi jauniešus neaizrauties ar pašdarbību.

Policijas pārstāvis Toms Sadovskis informē, ka 1.septembrī saistībā ar pārbaudēm, vai skolēniem netiek pārdot veikalos alkohols, konstatēts arī viens kuriozs gadījums.

Policija saņēmusi zvanu no pāris jauniešiem, kuri alkoholu iegādājušies kādā mazā veikaliņā A.Čaka ielā. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi sastapta trīs jauniešu kompānija, kuri stāstīja, ka tikko nopirkuši alu “Miezītis Senču”, un lūdza saukt pie atbildības veikala pārdevēju.

Jaunieši notikušo bija arī nofilmējuši, un stāstīja, ka devušies uz šo veikalu, jo bijuši pārliecināti, ka viņiem to pārdošot. Lai gan šajā gadījumā pret pārdevēju uzsākta administratīvā lietvedība, policija aicina jauniešus nenodarboties ar šāda veida pašdarbību, bet ziņot policijas sociālajos tīklos vai uz e-pastu rpp.blpn@riga.lv.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+