Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. decembris, 2013
Drukāt

Policija lūdz palīdzību bez vēsts pazuduša redzes invalīda meklēšanā

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvalde (KRP) meklē bez vēsts pazudušo 1944.gadā dzimušo Imantu Dieziņu un lūdz iedzīvotāju palīdzību vīrieša meklēšanā, portālu “LA.lv” informēja VP KRP pārstāve Signe Šteinberga.

Imants Dieziņš no savas dzīvesvietas Kuldīgā izgājis šā gada 19. decembrī un līdz šim brīdim nav atgriezies.

Vīrietis bija ģērbies melnās biksēs, pelēki brūnā auduma jakā ar rūtainu iekšpusi un kapuci. Galvā bija sarkana cepure ar tumši zilu maliņu, mugurā – rakstains zili balts džemperis, sarkani rūtots krekls, brūnganas kurpes. Vīrietis ir redzes invalīds, pārvietojas ar spieķi.

Ja kādam ir informācija par vīrieša atrašanās vietu, VP lūdz zvanīt pa tālruņiem 63374400, 110 vai arī personīgi vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+