Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
18. augusts, 2015
Drukāt

Policija lūdz palīdzību bezvēsts pazudušas 81 gadu vecas sievietes meklēšanā

skaidrīte

Skaidrīte Eiduka

Valkas iecirknis lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušās 1933.gadā dzimušās Skaidrītes Ainas Heidukas meklēšanā, portālu “La.lv” informēja Valsts policijas pārstāve Ilze Ungure.

Sieviete šā gada 17.augustā izgāja no Sedas veco ļaužu  sociālā aprūpes centra un nav atgriezusies. Līdz šim brīdim sievietes atrašanās vieta nav zināma.

Bija ģērbusies gaiši zilas krāsas jakā, oranžas krāsas biksēs, kājās zeķes.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā ir informācija par Skaidrītes Annas Heidukas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas palīdzētu policijai noskaidrot viņas atrašanās vietu, lūgums informēt pa tālruņiem 110, 64781812.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+