Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
8. februāris, 2015
Drukāt

Policija lūdz palīdzību mātes un jaundzimušā meklēšanā

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa darbinieki meklē 1985. gadā dzimušo Inesi Beijeri.

Kā informē VP, zināms, ka sieviete piektdienas vakarā kopā ar savu jaundzimušo bērnu devusies prom no savas dzīvesvietas Kauguros, un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma.

Sievietei ir psihiska rakstura traucējumi un, iespējams, viņa nevar pienācīgi uzņemties atbildību par bērnu. Sieviete dzīvesvietu pameta bez virsdrēbēm, savukārt bērns bijis apģērbs un ielikts melni-violetos ratiņos.

Policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš redzējis vai kura rīcībā ir kāda informācija par attēlā redzamās sievietes atrašanās vietu, zvanot pa tālruni 67075111 vai 110. 

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+