Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
8. februāris, 2015
Drukāt

Policija lūdz palīdzību mātes un jaundzimušā meklēšanā

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa darbinieki meklē 1985. gadā dzimušo Inesi Beijeri.

Kā informē VP, zināms, ka sieviete piektdienas vakarā kopā ar savu jaundzimušo bērnu devusies prom no savas dzīvesvietas Kauguros, un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma.

Sievietei ir psihiska rakstura traucējumi un, iespējams, viņa nevar pienācīgi uzņemties atbildību par bērnu. Sieviete dzīvesvietu pameta bez virsdrēbēm, savukārt bērns bijis apģērbs un ielikts melni-violetos ratiņos.

Policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš redzējis vai kura rīcībā ir kāda informācija par attēlā redzamās sievietes atrašanās vietu, zvanot pa tālruni 67075111 vai 110. 

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (16)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+