×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. februāris, 2015
Drukāt

Bez vēsts pazudusi Latvijas Māsu asociācijas prezidente Jolanta Zālīte (5)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 1.biroja 2.nodaļas darbinieki meklē bezvēsts pazudušo 1964.gadā dzimušo Jolantu Zālīti, informē VP.

Latvijas Māsu asociācijas viceprezidente Līga Ārente aģentūrai BNS pastāstīja, ka bezvēsts pazudusī Jolanta Zālīte ir Latvijas Māsu asociācijas prezidente.

Ārente BNS teica, ka, iespējams, viņa bija pēdējā, kas tikās ar Zālīti pirms viņas pazušanas. Ārente sniegusi liecības policijā, taču viņai nav versiju, kas ir atgadījies. Ja viņa būtu iekļuvusi kādā negadījumā, tad jau būtu atrasta, pieļauj asociācijas pārstāve.

“Šī informācija [par Zālītes bez vēsts pazušanu] ir patiesa, mājās viņas nav. Mēs komunicējam ar meitu. Man nav ideju, kas varētu būt atgadījies. Mēs darām visu, lai asociācija varētu turpināt darbu,” teica Ārente.

VP informē, ka sieviete pēdējo reizi redzēta šā gada 3.februārī ap plkst.20 Rīgā, Brīvības ielā sabiedriskā transporta pieturas “Matīsa iela” apvidū, kad devās no darba uz savu dzīvesvietu Rīgā, Vaidavas ielā.

Sievietes pazīmes: augums 168 centimetri, kalsnas miesas būves, mati īsi, gaiši blondi. Bija ģērbusies tumši pelēkā, pagarinātā mēteļjakā, tumši zilās džinsu biksēs. Līdzi bija paliela melna ādas soma.

Policija lūdz atsaukties cilvēkus, kuri Zālīti ir redzējuši 3.februāra vakarā vai 4.februāra rītā, kad, iespējams, viņa devusies uz darbu. Sieviete varētu būt braukusi17.maršruta trolejbusā.

Ikvienu, kam ir kāda informācija par Zālītes iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz nekavējoties ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086678, 20269017 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. uz ielas taču neslepkavoja, tātad gāja kādam līdzi, meklējiet paziņas

  2. Es domāju, ka vajag izskatīt dažādas versijas, tādā amatā esošam cilvēkam visticamāk var būt nelabvēļi.
    Varbūt kāds gribēja pretendēt uz šo amatu? Arī tāda versija jāapskata. Nevarētu būt , ka darba kolēģiem nav kādas versijas, kāpēc tā varētu būt noticis.

  3. Lūdzu Dievu par Tevi. Sadzirdi, lūdzu, Jolanta to spēku! Lai kur Tu būtu, lai kas arī būtu noticis, liec to nost, celies un atrodi mājas. Tu esi savai ģimenei vajadzīga. Tas ir pats svarīgākais. Dieva plāns ir viena brīnišķīga lieta, nebaidies, ļauj tam notikt un esi laimīga! Paļaujies uz Dievu!

  4. Līdzcilvēki, neesiet tik skarbi.Jolantas kundze gadu atpakaļ zaudēja māsu leikēmijas dēļ.Viņa rūpējas par māsas bērniem.Jolantas kundzes raksturs nav no labākajiem, bet šoreiz tas būtu jāaizmirst.Palīdzēsim šai ģimenei un atstāsim visas darba lietas, jo vecākiem smagi zaudēt abas meitas.Lūgssim par Jolntu un viņas tuviniekiem!

    • Ļoti ceru, ka Jolantas kundze atgriezīsies, mums visiem jātic, jātic, jālūdz, lai viss būtu kārtībā. Negribētos domāt, ka var tā pazust un viss…Jolanta, atsaucieties, ja atrodas iespēja, jūs gaidām, lai esiet kopā pie mums atpakaļ!

Draugiem Facebook Twitter Google+