Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
29. oktobris, 2014
Drukāt

Policija lūdz palīdzību Riebiņu novadā pazudušas sirmgalves meklēšanā (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Preiļu iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Ņinu Cvetkovu, informē VP LRP.

1935.gadā dzimusī sieviete šā gada 20.septembrī pazuda no savas dzīvesvietas Riebiņu novada Silajāņu pagastā.

Sirmgalves augums ir 165 centimetri, viņa ir kalsnas miesas būves ar sirmiem matiem līdz pleciem. Sievietei esot veselības problēmas.

Ja kādam ir zināma sievietes atrašanās vieta, policija lūdz par to ziņot, zvanot pa tārluni 65403302, 64603500, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. …pazuda septembrī, bet meklē oktobra beigās? Ja tantukam kādas mentālas problēmas, tas nav nāvējoši, bet tagad viņa būs vnk nosalusi…

  2. Man aŗī veselības problēmas, bet mani nemeklēja.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā?Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (5)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+