×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
9. marts, 2015
Drukāt

Policija lūdz palīdzību trīs cilvēku meklēšanā (5)

Foto: Valsts policija.Foto: Valsts policija.

Andris Grišāns (no kreisās), Sintija Daukšte, Mihails Rumjancevs.

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvalde (LRP) meklē trīs cilvēkus, informē VP LRP.

Daugavpils policija meklē 1956.gadā dzimušo Mihailu Rumjancevu, kurš 2.martā pazuda Daugavpils pilsētas Jaunbūves mikrorajonā. Viņš var atrasties gan pilsētas robežās, gan Daugavpils novada apkārtnē.

Vīrietis bija ģērbies pelēkā mētelī, sarkanā adītā cepurē, džinsu biksēs. Ja kādam ir zināma Mihaila Rumjanceva atrašanās vieta, policija lūdz par to ziņot, zvanot pa tālruni 65403302 vai 110.

Tāpat policija meklē 1970. gadā dzimušo Andri Grišānu, kurš līdz februāra vidum uzturējies kādā neapdzīvotā mājā Ciblas novadā Zvirgzdenes pagastā. Māja 18.februārī nodegusi, un Grišāns tiek meklēts aizdomās par ugunsgrēka izraisīšanu šajā īpašumā.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, vīrietis var nelikumīgi uzturēties gan blakus esošajos īpašumos vai pārbraukt uz jebkuru citu novadu Latvijas teritorijā. Personas, kurām ir informācija par šī vīrieša atrašanas vietu, aicinātas par to ziņot, zvanot pa tālruni 646 03500 vai 110.

Savukārt VP LRP Balvu iecirknis meklē bezvēsts pazudušo 1994. gadā dzimušo Sintiju Daukšti, kura 28.februārī devās uz Rīgu un kopš tā laika ir bezvēsts prombūtnē. Jauniete bija ģērbusies melnā ādas jakā, pelēkās džinsu biksēs, melnos zābakos. Ja kādam ir zināma jaunietes atrašanās vieta, policija lūdz par to ziņot, zvanot pa tālruni 64501600, 64603500 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. 20.04 redzeta odnaklassniki.ry

  2. Sodien redzeta odnaklassniki.ru

  3. Loti zel ,policija tere laiku uz so meligo personu,kaut gan saja pat laika,kadai personai ir reali vajadziga palidziba…..kauns Sintijai,kauns—neviens lai netic vinai,ludzu nedodiet parada naudu vinai

  4. Dzirdeta un redzeta….daudz piemelojusi un no vairakiem cilvekiem naudu aiznemas,tad interesantu stastu izdomajusi….draugi stasta-sapinusies ar narkomaniem…

  5. 5.marta redzeta draugiem.lv

Draugiem Facebook Twitter Google+