Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. aprīlis, 2016
Drukāt

Ventspilī mirušās sievietes personība noskaidrota (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

20. aprīlī ap plkst. 17:50 maršruta autobusa galapunkta pieturā Krasta ielā 3, Ventspilī tika atrasta kāda sieviete. Persona tika nogādāta Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, kur viņai konstatēja vispārēju ķermeņa atdzišanu. Tajā pašā dienā plkst. 18:50 minētā sieviete slimnīcā mira, informē VP.

Policija lūdza plašsaziņas līdzekļu un sabiedrības palīdzību sievietes personības noskaidrošanai, un tas arī veiksmīgi tika izdarīts. Policija pateicas visiem, kas nepalika vienaldzīgi!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kas Ventspilī notiek

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+