Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Policija lūdz palīdzību Zigmāra meklēšanā

Zigmārs

Valsts policija (VP) lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā Zigmāra Kadžuļa meklēšanā.

Vīrietis šā gada 4.jūnijā plkst. 04:30 izgāja no savas dzīvesvietas Salas novada, Salas pagastā un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

Vīrietis bija ģērbies pelēkas krāsas T-kreklā. Iespējams, arī melnā džemperī. Kājās bija zilas džinsa auduma bikses un pelēki sporta apavi. Galvā – tumši zila vasaras cepure ar nagu.

Pazīmes: Gari tumši brūni mati, iekrituši vaigi, kalsnas miesasbūves, augums 178 cm, zili – pelēkas acis, ir tetovējums uz kreisās puses pleca.

Iedzīvotājus, kuriem ir informācija par Zigmāra atrašanās vietu, lūdz ziņot Jēkabpils iecirkņa policijai, zvanot pa tālruņiem: 65202600, 65202610, 26578093.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+