Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. augusts, 2016
Drukāt

Policija meklē aculieciniekus avārijai uz Salu tilta

Foto: LETAFoto: LETA

Salu tilts.

Aptuveni pirms mēneša Rīgā, uz Salu tilta notika ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta motocikla vadītājs. Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus.

15.jūlijā ap pulksten 19.20 Rīgā, uz Salu tilta nenoskaidrots automašīnas vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu izraisīja ceļu satiksmei bīstamu situāciju. Automašīnas vadītājs aizšķērsoja ceļu motocikla “Suzuki GSF 600” vadītājam. Lai izvairītos no sadursmes ar transportlīdzekli, motocikla vadītājs strauji bremzēja, kā rezultātā nokrita. Motociklists guva miesas bojājumus.

Policija lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus, zvanot darba dienās no pulksten 8.00 līdz 16.30 pa tālruni 25451296, 67086982 vai jebkurā laikā pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+