Mobilā versija
+24.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
10. februāris, 2017
Drukāt

Policija meklē: Attēlā redzamais vīrietis kādam cilvēkam sagādājis lielas nepatikšanas (3)

krapnieks

Aizdomās par nelikumīgu maksāšanas līdzekļu iegūšanu un izmantošanu Valsts policija meklē attēlā redzamo vīrieti.

No pagājušā gada 16. novembra līdz šā gada 3. janvārim pagaidām nenoskaidrots vīrietis, izmantojot personas apliecību ar cita vīrieša vārdu, kādā Rīgas centra bankas filiālē nelikumīgi ieguvis maksāšanas līdzekļus. Pēc tam šis vīrietis, izmantojot nelikumīgi iegūtos maksāšanas līdzekļus, saņēmis naudas aizdevumus. Pēc video novērošanas kameru ierakstiem policisti ir ieguvuši šī vīrieša foto.

Aicinām apskatīt attēlā redzamo personu un atsaukties ikvienu, kurš viņu atpazīst vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67086265, 67086200 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Katrs saprātīgs cilvēks zin, ka viss rakstītais medijos ir leģenda – blefs. Neviens nezin, kas bijis patiesībā. Ja teiksim būtu piedāvāta atlīdzība, tad cita lieta, vēlme nopelnīt palīdzētu atrast. Brīnumaini kas cits, ja šim cilvēkam ir biometriskie dati, elektroniskā pase, mobilais, kā policija viņu var neatrast? Tāpat ir neiespējami noticēt, ka bankas darbinieki nav spējīgi verificēt personu.

  2. menti paganije neguliet bet meklejiet jus pieradusi kad visu ieliek rokas

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+