Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
27. septembris, 2016
Drukāt

Policija meklē bezvēsts pazudušo Vadimu (2)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Rēzeknes policija meklē bezvēsts pazudušo Vadimu Grundānu, dzimušu 2001.gadā, kurš šā gada 6.septembrī izgāja no mācību iestādes “Adamovas speciālā internātpamatskola”. Viņa atrašanās vieta nav zināma līdz šim brīdim.

Vadima pazīmes: augums ap 170 cm, tumši mati, uz sejas izteikti vasaras raibumi. Bija ģērbies: tumšās biksēs, tumšā jakā. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas puisis var atrasties Daugavpilī vai Krāslavā.

Gadījumā, ja kādam ir informācija par Vadima atrašanās vietu (vai jebkāda cita informācija), lūdzam ziņot policijā pa tālr. 64603500, 64603578, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. LAI POLICIJAI VEICAS ATRAST TO ZĒNU KURŠ IR PAZŪTIS

  2. Kāpēc vēl bērniem dod krievu vārdus?

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+