×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
26. augusts, 2014
Drukāt

Policija meklē bezvēsts pazudušu sociālā nama iemītnieku

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki meklē bezvēsts pazudušo 1975. gadā dzimušo Filipu Kalniņu, kurš 2. augusta rītā izgāja no sociālā aprūpes nama filiāles “Allaži” Allažu pagastā, Stīveros un neatgriezās, informē VP.

Vīrietis pēdējo reizi redzēts pie veikala “Lats” Stīveros un pie mājām “Lielsprīdīši”, tālāk dodoties Siguldas virzienā. Savukārt vēlāk bezvēsts pazudušais vīrietis manīts Vangažos, kas varētu liecināt, ka Kalniņš devies Rīgas virzienā. Līdz šim brīdim meklētā vīrieša atrašanās vieta nav zināma.

Kalniņš ir 185 centimetrus garš, druknas miesas būves, ar gaišiem matiem, kas atkāpušies pieres daļā. Vīrietim ir lielas, nedaudz uz āru izvirzītas acis. Kalniņš staigā salīcis plecu daļā. Bija ģērbies gaišas krāsas pusgarās kapri biksēs, T-kreklā, sporta cepurē un brūnās vasaras kurpēs.

Filips Kalniņš pēc rakstura ir mierīgs un noslēgts sevī, un viņam ir nepieciešams lietot zāles, atzīmē policijā.

VP aicina ikvienu, kam ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša iespējamo atrašanās vietu, par to ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086678, 20269017 vai 110.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+