Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
26. augusts, 2014
Drukāt

Policija meklē bezvēsts pazudušu sociālā nama iemītnieku

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki meklē bezvēsts pazudušo 1975. gadā dzimušo Filipu Kalniņu, kurš 2. augusta rītā izgāja no sociālā aprūpes nama filiāles “Allaži” Allažu pagastā, Stīveros un neatgriezās, informē VP.

Vīrietis pēdējo reizi redzēts pie veikala “Lats” Stīveros un pie mājām “Lielsprīdīši”, tālāk dodoties Siguldas virzienā. Savukārt vēlāk bezvēsts pazudušais vīrietis manīts Vangažos, kas varētu liecināt, ka Kalniņš devies Rīgas virzienā. Līdz šim brīdim meklētā vīrieša atrašanās vieta nav zināma.

Kalniņš ir 185 centimetrus garš, druknas miesas būves, ar gaišiem matiem, kas atkāpušies pieres daļā. Vīrietim ir lielas, nedaudz uz āru izvirzītas acis. Kalniņš staigā salīcis plecu daļā. Bija ģērbies gaišas krāsas pusgarās kapri biksēs, T-kreklā, sporta cepurē un brūnās vasaras kurpēs.

Filips Kalniņš pēc rakstura ir mierīgs un noslēgts sevī, un viņam ir nepieciešams lietot zāles, atzīmē policijā.

VP aicina ikvienu, kam ir kāda informācija par attēlā redzamā vīrieša iespējamo atrašanās vietu, par to ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem: 67086678, 20269017 vai 110.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+