×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. janvāris, 2015
Drukāt

Policija meklē bezvēsts pazudušu studentu no Vācijas (4)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona Kurzemes iecirknī ceturtdien saņemts iesniegums par bezvēsts pazudušu studentu no Vācijas. Policija aicina atsaukties ikvienu, kuram ir kāda informācija par viņa atrašanās vietu.

VP klāsta, ka Rīgas reģiona Kurzemes iecirknī saņemts iesniegums par bezvēsts pazudušu studentu – Stefanu Engelbrehtu – no Vācijas. Kursa biedri un ģimene jaunieti nav redzējuši kopš šī gada 23. janvāra nakts.

Policija noskaidrojusi, ka Stefans pēdējo reizi redzēts 23. janvārī ap pulksten 2:00 naktī Vecrīgā kādā no izklaides vietām. Jaunietis bija ieradies Latvijā kā apmaiņas programmas students.

Stefana Engelbrehta pazīmes: 23 gadus vecs, aptuveni 194 cm garš un 120 kg smags. Viņam ir sarkanbrūni (rudi) mati un ruda bārda. Stefans nēsā arī brilles ar melniem rāmjiem, viņam ir tumši brūnas acis. Parasti, dodoties izklaidēties, viņam ir brūna cepure ar nagu, uz kuras attēlots balts un oranžs putns.

Ikvienu, kuram ir kāda informācija par pazudušā Stefana Engelbrehta iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz nekavējoties ziņot, zvanot uz Rīgas Kurzemes iecirkni: 67070800 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Šeit tiešām ir krimināla vide, daudz t.s. urlu. Agresija. Lai Dievs stāv klāt puisim no Vācijas!

  2. Ja Latvija pazud cilveki bezjedzigi daudz, man pasai bralis it ka bezvests pazuda, bet nu jau tagad zinam ka bezvests nepazuda vinu nogalinaja un atradam mirusu, bet policija grib panakt ka bijusi pasnaviba, jo tad tacu nebus jaizmekle un paliks iedalita budzeta naudina premijam. Kad zvanijam un prasijam lai policija uzsak meklesanu policists atbildeja manai matei citeju:”Ko sedi Irija brauc un pati mekle savu delu.” Spriezat pasi cik drosi jus varat but par savam dzivibam Latvija.

  3. Drausmīgi, ka kursa biedri nebrīdināja par tādām nakts izklaidēm. Puisis laikam nezināja, cik te krimināla sabiedrība. Noteikti jau kāds būs atņēmis viņam dzīvību, kā gan savādāk. Skumji.

    • Tiešām puisis pieradis pie drošas vides,domāja ka te tāpat būs.Protams ka vinš nekur netusē,jo nevienu nepazīst šeit.ārkārtīgi žēl puiša kas bez 5 minūtēm beidzis augstskolu ,būtu labs speciālists.vai vinš bija viens,neticas,ko redz kamerās?

Draugiem Facebook Twitter Google+