Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. jūnijs, 2014
Drukāt

Policija meklē narkotiku pārdevēju miteklī atrastu zeltlietu īpašniekus

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policija (VM) meklē īpašniekus zelta izstrādājumiem, kas atrasti kratīšanas laikā narkotiku pārdevēju dzīvesvietā, informē VP.

Policijā klāsta, ka pagājušajā trešdienā ap plkst. 17 Rīgas Latgales iecirkņa policijas darbinieki par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu realizāciju aizturējuši divas personas, pie kurām atrada un atsavināja aptuveni 0,5 gramus heroīna.

Aizturētie ir māte un dēls – 1968. gadā dzimusi sieviete un 1985. gadā dzimis vīrietis, kuri jau agrāk ir tiesāti.

Veicot kratīšanu aizturēto dzīvesvietā, policisti atrada zelta izstrādājumus, kuru izcelsmi aizturētie nespēja paskaidrot.

Rīgas Latgales policijas iecirkņa darbinieki meklē pie aizturētajām personām atrasto rotaslietu īpašniekus. Rotaslietu īpašniekus policija aicina atsaukties, zvanot uz tālruņa numuriem 67086337 vai 110, vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+