Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Policija meklē Ventspilī pazudušu zēnu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) Ventspils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošu zēnu Maksimu Peremedovu, informē VP KRP pārstāve Jolanta Knīse.

2001. gadā dzimušais zēns ceturtdien, 24.jūlijā, plkst.14:30 izgājis no mājām Ventspilī, Talsu ielā 24 un nav atgriezies.

Puisis bija ģērbies melnā T-kreklā, melnās sporta biksēs, baltos sporta apavos “Adidas”. Zēnam bijusi melnbalta sporta soma ar uzrakstu “Topaut”.

Maksims ir aptuveni 160 centimetrus garš un kalsnas miesas būves.

Ja kādam ir zināma jebkāda informācija par pazudušā puiša atrašanās vietu vai arī cita noderīga informācija, kas var palīdzēt to noskaidrot, policija lūdz zvanīt pa tālruni 63604721; 63604700;110 vai vērsties personīgi tuvākajā policijas iestādē.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+