Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
17. novembris, 2015
Drukāt

Policija meklē vīriešus, kas biteniekiem izkrāpuši medu vairāku tūkstošu vērtībā (4)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) atklājusi sešu personu grupu, kas varētu būt vainojama aptuveni četru tonnu medus izkrāpšanā, pavēstīja VP pārstāvis Toms Sadovskis.

Trīs personas ir aizturētas, bet vēl trīs izsludinātas meklēšanā. Policija lūdz iedzīvotājus ziņot par iespējamo krāpnieku atrašanās vietu.

Sadovskis skaidro, ka gada augusta beigās VP ENAP tika uzsākts kriminālprocess, jo bija saņemta informācija, ka apkrāpti vairāki biškopji. Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja, ka krāpšanas ilgušas no jūlija līdz augustam, un kopā no zemniekiem izkrāptas aptuveni četras tonnas medus tūkstošiem eiro vērtībā.

Turpinot izmeklēšanu, policisti noskaidroja, ka krāpšanās varētu būt vainojama sešu cilvēku grupa, kas, viltojot dokumentus, uzdevusies par kādu citu uzņēmumu. Divu mēnešu laikā krāpnieki noslēguši fiktīvus pirkuma līgumus ar vairāk nekā desmit biškopjiem, izmantojot uzņēmuma SIA “Mežrozīte” tēlu un rekvizītus. Izmeklēšanā atklājās, ka iespējamajiem krāpniekiem ar SIA “Mežrozīte” nav nekādas saistības – ļaundari viltojuši dokumentus, lai uzdotos par uzņēmuma pārstāvjiem un ar viltu noslēgtu līgumus.

Aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu ENAP aizturējuši trīs personas – 1973. gadā dzimušu vīrieti, 1988. un 1985. gadā dzimušas sievietes. Aizturētajam vīrietim kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, bet abām aizturētajām piemērota policijas uzraudzība un aizliegums izbraukt no valsts.

Šobrīd likumsargi meklēšanā izsludinājuši vēl trīs vīriešus – 35 gadus veco Jevgeniju Altuņinu, 43 gadus veco Sigitu Petkeli un 49 gadus veco Aleksandru Stahovski -, kas varētu būt saistīti ar šo noziegumu, pauda Sadovskis.

Ikvienu, kam ir kāda informācija par šo personu atrašanās vietu, policija lūdz atsaukties, zvanot uz tālruņu numuriem 67208555, 67208476, 110 vai sūtot e-pastu uz enap@vp.gov.lv .

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Bites sakoda 🙂

  2. naivulis, es tādiem mūļiem neparko neuzticētos, uzreiz ir redzams, ka intelekts viņu sejas vēl nav “izķēmojis”

  3. Trešais līdzīgs Rihardam Leperam. Tikai vairāk dzīves paburzīts…

  4. Nu ir mordas, kurš tādiem varēja uzticēties ?

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (39)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+