×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
11. novembris, 2014
Drukāt

Policija nesāks Sudrabas rosināto kriminālprocesu pret “Nekā personīga” (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policija nolēmusi nesākt kriminālprocesu par partijas “No sirds Latvijai” (NSL) vadītājas Ingunas Sudrabas iesniegumu saistībā ar publiski demonstrēto videomateriālu par viņas lidojumu uz Maskavu.

Policija ir pabeigusi pārbaudi par Sudrabas iesniegumu, kurā tika lūgts izvērtēt, vai publiskotais videomateriāls kavē realizēt vēlēšanu tiesības. Pārbaudē secināts, ka kriminālprocesu nav pamata sākt, jo nav noticis noziedzīgs nodarījums un videomateriāls nekavē tiesības piedalīties vēlēšanās, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina.

Atbilstoši iesniegumam policijas uzdevums nebija skaidrot, vai videomateriāls ir falsificēts, norādīja Lūkina.

Sudrabas partijas izplatītajā paziņojumā presei gan tika norādīts, ka Sudraba īsi pirms Saeimas vēlēšanām vērsās Valsts policijā, aicinot sākt kriminālprocesu un veikt ekspertīzi par 21.septembra TV3 raidījumu “Nekā personīga”, kur esot falsificēts videomateriāls. Minētajā raidījumā demonstrētie un TV3 interneta vietnē pieejamie videomateriāla fragmenti būtiski atšķiroties no videoklipa, kas atrodams interneta vietnē “YouTube”, iepriekš apgalvoja Sudrabas partija.

Sudraba bija pieķērusies raidījuma veidotāju teiktajam, ka, “nedaudz uzlabojot videomateriāla kvalitāti, redzams, ka tā nav kāda Ingunas Sudrabas līdziniece, bet gan pati Inguna Sudraba”. Sudraba ir pārliecināta, ka no materiāla, kas ievietots “YouTube”, “nedaudz uzlabojot videomateriāla kvalitāti”, tehniski nav iespējams iegūt to materiālu, kas tika demonstrēts raidījumā, tātad tas esot falsificēts.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Vai tad varēja būt citādāk? Lai ko Sudraba teiktu vai darītu, viss itkā tiek pavērsts viņai par sliktu. Ceru, ka viņai pietiks spēka un izturības, lai varētu strādāt un pierādīt, ka viņas domas un darbi ir patiesi Latvijas iedzīvotāju labklājībai, atšķirībā no dažiem, kas pēc vēlēšanām savus pirmsvēlēšanu solījumus sen jau aizmirsuši.

  2. Nu bija aizdomas, ka šitā jau ar galvu nedraudzējas, taču, ka tik ļoti…

  3. Policijā nevarēja sameklēt izmeklētāju, kurš būtu spējīgs nopratināt Sudrabas brāļa dēlus par ekskursiju uz Maskavu.

  4. Mīļie cilvēki! Ja patiešām ir vēlme izprast notiekošōs procesus uz zemes, tad uzmanīgi iedziļinoties noklausieties šīs lekcijas – h.. no sākuma līdz beigām. Nav jābaidās no vārda krievi, vai ebreji, vai ķīnieši, uttt. Ir jāsaprot vadības mehānismi, kuri tiek pielietoti pret cilvēci. Protams, kā jebkurai lietai arī šeit nūjai ir 2 gali. Materiāls domāts tiem, kuri draudzējas ar saprātu:)

Draugiem Facebook Twitter Google+