×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. oktobris, 2015
Drukāt

Policija nesaskata pārkāpumu Caunes konfliktā ar agresīvu autovadītāju (4)

caune3

Valsts policija (VP) nolēmusi izbeigt administratīvo lietvedību par jūnijā notikušo konfliktu starp Jelgavas novada domes priekšsēdētāju Ziedoni Cauni (ZZS) un kādu jaunieti, kurš apvainots agresīvā automašīnas vadīšanā un kuram Caune esot iesitis.

VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece aģentūru LETA informēja, ka saistībā ar 26.jūnija vakarā notikušo incidentu starp Cauni un jaunieti, VP izbeigusi administratīvo lietvedību pārkāpuma sastāva trūkuma dēļ, kas nozīmē, ka Caunes rīcībā nav konstatētas pazīmes, pēc kurām iespējams klasificēt likumā aprakstīto pārkāpumu.

No iesniegumu rakstījušā jaunieša puses VP Dobeles iecirkņa lēmums tika apstrīdēts, un VP Zemgales reģiona pārvalde lietvedību atkārtotai izvērtēšanai nosūtīja Jēkabpils iecirknim, lai izvairītos no varbūtēja reģionālu interešu konflikta, taču arī tur Dobeles iecirkņa lēmums atzīts par pamatotu. Jau iepriekš Dobeles iecirknim lietu uzticēja, lai izvairītos no varbūtēja reģionālu interešu konflikta Jelgavas iecirknī, pastāstīja Sietniece.

Kā ziņots, VP noskaidroja 26.jūnijā ap plkst.21.30 Vircavas pagastā notikuša konflikta apstākļus. Pēc šī konflikta bija saņemta sūdzība, ka Caune esot piekāvis kādu jaunieti, savukārt no pašvaldības vadītāja saņemta informācija, ka jaunieši agresīvi vadījuši auto, bojājot ielu un radot draudus cilvēkiem.

VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Haralds Laidiņš aģentūrai LETA pastāstīja, ka VP noskaidro apstākļus administratīvā lietvedībā par incidentu, kas noticis 26.jūnijā ap plkst.21.30 Vircavas pagasta Mazlauku ciematā,
bet, lai izvairītos no varbūtēja interešu konflikta, viņš nolēmis šo lietvedību uzticēt nevis VP Jelgavas iecirknim, bet gan VP Dobeles iecirknim.

No kāda jaunieša VP bija saņemts iesniegums par to, ka Caune Jelgavas novada pašvaldības policijas darbinieku klātbūtnē esot iesitis jaunietim. Pirms tam pašvaldības vadītājs ar savu auto esot mēģinājis aizšķērsot ceļu jaunieša vadītajai automašīnai.

Savukārt no novada pašvaldības vadītāja un pašvaldības policijas tika saņemta informācija, ka jaunieši agresīvi vadījuši automašīnu.

Laidiņš informēja, ka jaunietim, kurš sūdzējies kā cietušais miesas bojājumu nodarīšanā, bija nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze.

Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone aģentūrai LETA apstiprināja, ka par konflikta cēloni kļuvusi jauniešu agresīvā automašīnas vadīšana, kas pašvaldības vadītājam šķitusi nepieļaujama. Vispirms Caune esot ziņojis pašvaldības policijai, tad iesaistījies pats.

“Jā, apstiprinu, ka esmu personīgi reaģējis uz jauniešu nelikumīgu rīcību novada teritorijā un iesaistījis
pašvaldības policiju. Turklāt pārkāpumos bija iesaistītas nepilngadīgas personas. Incidents, kas izvērsās piektdienas vakarā, notika pašvaldības policijas klātbūtnē, un, visticamāk, katrai pusei ir sava versija. Kamēr policija to noskaidros, plašākus komentārus nesniegšu,” iepriekš sacīja Caune.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Es arī šoreiz esmu Jelgavas novada domes priekšsēdētāja Caunes k-ga pusē,
    kurš PĀRMĀCĪJA agresīvu un vēl ņirdzīgu “jaunieti”. Tādiem dzērāju fāteru radītiem idijotiem laikam tikai cau pakaļu iespējams iedzīt ceļu satiksmes noteikumus un to ievērošanu!

  2. Šajā gadījumā esmu Caunes pusē !

  3. Hmm noziegums izdarīts ar labiem nodomiem nav noziegums. Vai uz dažiem likums neattiecās?

Draugiem Facebook Twitter Google+