Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
29. janvāris, 2014
Drukāt

Pieķerti kārtējie cigarešu kontrabandisti – plostnieki

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Policija šomēnes konstatējusi un atsavinājusi vērienīgu nelegālo cigarešu partiju, kuru mēģināts Latvijā iepludināt pa Daugavu. Iespējamā noziedzīgā grupējuma darbība ir apturēta, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē (LRP).

Operatīvo pasākumu īstenošanas laikā pret akcīzes preču nelegālo apriti LRP Kriminālpolicijas biroja darbinieki noskaidroja, ka pa Daugavas upi tiek pārvietota kontrabandas cigarešu partija no Baltkrievijas. Nelegālā prece uzieta un izvilkta upes krastā Daugavpils pilsētas robežās. Uzietais plosts bija maskēts tā, lai līdzinātos ledus gabalam, kā arī aprīkots ar novērošanas mehānismu.

Policisti kopumā atsavinājuši 220 000 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī dažādas izsekošanas un novērošanas ierīces. Aizturētas sešas personas – iespējamā noziedzīgā grupa. Vecākais no viņiem dzimis 1970.gadā, bet jaunākais – 1987.gadā. Vairāk nekā puse vīriešu agrāk ir tiesāti. Policija pārbaudīs šo personu saistību ar minēto noziegumu.

Uzsāktajā kriminālprocesā izmeklēšana turpinās. Aizturētajām personām piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu. Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu vai pārvietošanu, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+