Mobilā versija
+22.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
29. janvāris, 2014
Drukāt

Pieķerti kārtējie cigarešu kontrabandisti – plostnieki

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Policija šomēnes konstatējusi un atsavinājusi vērienīgu nelegālo cigarešu partiju, kuru mēģināts Latvijā iepludināt pa Daugavu. Iespējamā noziedzīgā grupējuma darbība ir apturēta, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē (LRP).

Operatīvo pasākumu īstenošanas laikā pret akcīzes preču nelegālo apriti LRP Kriminālpolicijas biroja darbinieki noskaidroja, ka pa Daugavas upi tiek pārvietota kontrabandas cigarešu partija no Baltkrievijas. Nelegālā prece uzieta un izvilkta upes krastā Daugavpils pilsētas robežās. Uzietais plosts bija maskēts tā, lai līdzinātos ledus gabalam, kā arī aprīkots ar novērošanas mehānismu.

Policisti kopumā atsavinājuši 220 000 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī dažādas izsekošanas un novērošanas ierīces. Aizturētas sešas personas – iespējamā noziedzīgā grupa. Vecākais no viņiem dzimis 1970.gadā, bet jaunākais – 1987.gadā. Vairāk nekā puse vīriešu agrāk ir tiesāti. Policija pārbaudīs šo personu saistību ar minēto noziegumu.

Uzsāktajā kriminālprocesā izmeklēšana turpinās. Aizturētajām personām piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu. Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu vai pārvietošanu, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+