Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
28. novembris, 2014
Drukāt

Policija noliktavās Rīgā un Iecavā atrod miljoniem nelegālu cigarešu

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) un Zemgales reģiona pārvaldes darbinieki pagājušajā nedēļā atsavinājuši vērienīgu daudzumu – 5 770 000 kontrabandas cigarešu. Lielākā daļa nelegālo smēķu uzieta Rīgā, nepilns miljons cigarešu atrasts Iecavas novadā.

VP informē, ka lielākais no visiem guvumiem bija dienu pēc valsts svētkiem Rīgā, Spilves lidlaukā, kur kādā angārā VP ENAP darbinieki pieķēra četrus vīriešus – divus Latvijas un divus Lietuvas iedzīvotājus – nelegālās kravas pārkraušanas brīdī. Pēc aizturēšanas angārā un kravas automašīnā policisti atrada 3 520 000 “Prince” markas cigarešu.

Turpinot šīs lietas izmeklēšanu, nedaudz vēlāk tika noskaidrota noliktava Maskavas ielā, no kuras šīs cigaretes tika vestas uz Spilves lidlauka angāru. Veicot kratīšanu noliktavā, policisti atrada vēl 1 360 000 “Prince” markas cigarešu.

Savukārt vēl pāris dienas vēlāk VP Zemgales reģiona Bauskas iecirkņa darbinieki atrada lielu daudzumu nelegālo cigarešu Iecavas novada “Zālītēs”. Tur policisti kratīšanas laikā kādā angārā atrada un atsavināja 890 000 cigarešu ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+