Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. februāris, 2014
Drukāt

Policija notvērusi Kokneses laupītāju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Aizkraukles policisti ceturtdien pēcpusdienā notvēruši vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par laupīšanu Koknesē, portālu “LA.lv” informēja VP ZRP pārstāve Ieva Sietniece.

VP ZRP Aizkraukles iecirkņa Kārtības policijas darbinieki sadarbībā ar kriminālpolicijas darbiniekiem vīrieti aizturējuši Pļaviņās.

Viņš tika meklēts saistībā ar izdarītu laupīšanu 24.februārī Koknesē. Aizturētais ievietots VP ZRP Aizkraukles iecirkņa īslaicīgā aizturēšanas vietā, un piektdien tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+